O nas

Jesteśmy zespołem architektów odważnie interpretujących współczesną architekturę.
Nasz cel to wykreowanie niepowtarzalnego, pełnego harmonii i piękna miejsca, w którym wypoczniesz, za którym będziesz tęsknić i które podkreśli Twoją indywidualność. Architektura, którą tworzymy - kreuje Ciebie.
Sztuka architektury to wizja z której tworzymy formę i kompozycję.
Dysponujemy wiedzą, talentem i wieloletnim doświadczeniem, które wykorzystujemy we wszystkich naszych projektach, a kreatywny dialog jest naszym kluczem do sukcesu.

Zespół

Główny projektant

Zbigniew ŚWIĘCIŃSKI - architekt IARP mgr inż. mgr sztuki

Absolwent  Politechniki Krakowskiej w Krakowie-Wydziału Architektury i Urbanistyki - dyplom u Prof. Bohdana Lisowskiego w 1990r. oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Wydział Malarstwa w Pracowni Profesora Juliusza Joniaka w 1995r. Stypendysta Ministra Kultury i Sztuki 1996/97. Z sukcesem łączy dwie dziedziny architekturę i malarstwo
V-ce Prezes  SARP Oddział Rzeszów, członek Kolegium Sędziów Konkursowych- SARP Oddział Rzeszów. 

Renata ŚWIĘCIŃSKA - architekt IARP mgr inż.

Absolwentka Politechniki Krakowskiej w Krakowie-Wydziału Architektury i Urbanistyki - dyplom u Prof. Witolda Cęckiewicza w 1989r. Od 1991r. jest członkiem SARP o. Rzeszów, od 1993r. posiada uprawnienia do projektowania architektonicznego bez ograniczeń; od 2004r. jest członkiem PKOIA RP; w 2007r. została członkiem Zarządu SARP o. Rzeszów; w 2016r. objęła funkcję V-ce Prezesa SARP o. Rzeszów; od grudnia 2016r. została członkiem GKR w strukturach Naczelnych SARP równocześnie pełniąc funkcję pełnomocnika Zarządu Oddziału SARP Rzeszów d/s kontaktów z Zarządem Głównym  w latach 2016-2019; w latach 2014-2018- była członkiem Rady PKOIA; Przewodnicząca Podkarpackiej Rady Okręgowej Izby Architektów RP (V kadencji w latach 2018-2022).

Michał ŚWIĘCIŃSKI - mgr inż. architekt

Absolwent  Politechniki Krakowskiej w Krakowie-Wydziału Architektury i Urbanistyki w 2012r.- uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej w 2018r. (jako pierwszy w Polsce architekt na wózku).

W skład zespołu projektowego wchodzą współpracujący z nami od wielu lat doświadczeni branżyści branży konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej i kosztorysowej; 

ŚWIĘCIŃSKI ARCHITEKCI działa od 1993r. (wcześniej pod nazwą: ARCHIT-STUDIO Autorska Pracownia Projektowa, ARCHIT-STUDIO-ŚWIĘCIŃSKI ARCHITEKCI). Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem prac projektowych i doradztwem przedprojektowym, począwszy od porad przedprojektowych w tym dotyczących toku formalno- prawnego, analizy możliwości lokalizacyjnych, uzyskania DOWZ, przygotowujemy dokumenty formalne do uzyskania DOWZ, opracowujemy koncepcje projektowe i lokalizacyjne oraz wykonujemy kompleksową, pełno branżową dokumentację budowlaną i wykonawczą wraz z kosztorysami oraz z prowadzeniem toku formalno-prawnego, z uzyskaniem wymaganych uzgodnień, pozwoleń, pełnimy nadzór autorskie.
Wykonujemy projekty architektury wnętrz, ogrodów i zieleni, a także małej architektury.
Wykonujemy inwentaryzacje obiektów, ekspertyzy techniczne.
Posiadamy 17 letnie doświadczenie w wykonywaniu projektów DOWZ- świadczymy usługi dla urzędów gmin i miast.

W swoim dorobku posiadamy obiekty produkcyjne, usługowe: hotelowe, gastronomiczne, biurowe; budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, rezydencje; obiekty sakralne oraz wiele innych.